m s my mo ms
version_button
| register | forgot password? en pl
nick: password:

pictures in the gallery (34):

 

the closest galleries:

 
Amsterdam 3 - plac Rembranta i targ kwiatowy
1pix użytkownik robson odległość 0 km 1pix
Nederland - Amsterdam i Morze Północne
1pix użytkownik lola310889 odległość 0 km 1pix
Amsterdam 7 - Dzielnica Czerwonych Latarni
1pix użytkownik robson odległość 0 km 1pix
AC/DC na Amsterdam Arena
1pix użytkownik muczacza odległość 0 km 1pix
HOL Zwiedzamy Holandię
1pix użytkownik paweller75 odległość 0 km 1pix
Królestwo Niderlandów
1pix użytkownik anek11 odległość 0 km 1pix

comments to the gallery (4):

 
achernar-51 użytkownik achernar-51(posts:5511) dodano 05.05.2014 11:50

Anek11 - niestety, panie i ich "opiekunowie" w dzielnicy "czerwonych latarni" nie wyrażają zadowolenia z tego, że ktoś chce je fotografować. I tak dobrze, że w Twoim przypadku skończyło się tylko na krzyku. Pamiętam, że gdy zwiedzaliśmy podobną dzielnicę w Hamburgu, mojej zonie zachciało się wejść za ogrodzenie, na którym widniał napis, że kobietom i dzieciom do lat 18 wstęp jest wzbroniony i skończyło się to tym, że któraś z wystawiających swe wdzięki pań oblała ja jakimś płynem (chyba zwykłą wodą, bo nie zostawiło to żadnych plam na ubraniu). Czekam na Twoją, świeżutką relację z Amsterdamu.

Paweller75 - Dokładnie.

Bartak - Jeśli będziesz miała okazję to wstąp koniecznie do tej katedry. Nie mam wprawdzie fotek z wnętrza, ale pamiętam, że jest ciekawa.

Pozdrawiam wszystkich.

bartak użytkownik bartak(posts:936) dodano 04.05.2014 23:05

Achernar, na katedrę św. Jana nie starczyło mi czasu tym razem, ale następnym z pewnością, Amsterdam widziałam tylko w pomarańczowych barwach, więc fajnie widzieć je takim , jakie jest na co dzień :)
Anek, Paweł dobrze prawi, w Amsterdamie naklejki z zakazem fotografowania są, ale ja pierwsze takie miejsce zobaczyłam w Groningen, akurat ładna kamieniczka była do focenia /bez żadnego oznakowania/, po chwili zorientowałam się, że może kamieniczka niczego sobie, ale to co w oknie... niekoniecznie, ale nikt mnie na szczęście nie pogonił :)

paweller75 użytkownik paweller75(posts:7309) dodano 04.05.2014 17:05

Anek - na szybach masz takie małe naklejki: zakaz fotografowania:) Ja będąc tam pierwszy raz też chciałem zrobić pannie fotkę, która wyszła przed drzwi swojego lokalu. Fotka nie wyszła, panna zdążyła się schować, ale po chwili tak się zaczęła drzeć na mnie, że zwątpiłem:)

Achernar - biegało się kiedyś po tych ulicach ..., miło powspominać:)

Pozdrawiam.

anek11 użytkownik anek11(posts:2739) dodano 04.05.2014 10:46

Miło było zajrzeć i przypomniec sobie miasto w którym dopiero co byłam. Na 13 widzę targ kwiatowy od zaplecza. Dzielnica Czerwonych latarń...mam niemiłe wspomnienie, chciałam zrobić dziewczynie zdjęcie przez szybę...wyglądało na to że czeka na fotkę i znienacka wyskoczył dość agresywny facet...i tyle było z fotografowania;) Postaram się jak najszybciej swoje obserwacje tu wstawić, chociaż nic nowego nie widziałam i nie pokażę. Pozdrawiam

You must login to add comments. If you're not a member of the community, join us!