m s my mo ms
version_button
| register | forgot password? en pl
nick: password:

pictures in the gallery (33):

 

the closest galleries:

 
praktyki w Gryżynie
1pix użytkownik mignon odległość 7 km 1pix
Niesulice, Jezioro Niesłysz
1pix użytkownik vipepol odległość 9 km 1pix
Droga do Krosna II
1pix użytkownik morasko odległość 11 km 1pix
Port 2000 – mini zoo
1pix użytkownik waaw odległość 11 km 1pix
PL-Gościkowo-Paradyż
1pix użytkownik filmdil odległość 12 km 1pix
Ziemia Lubuska-Gościkowo-Paradyż
1pix użytkownik tereza odległość 12 km 1pix

comments to the gallery (7):

 
wmp57 użytkownik wmp57(posts:2161) dodano 25.07.2014 23:57

Dziś Radio Zet podało, że Świebodzin to już nie Świebodzin tylko Świebodeżanejro.
"Tyż piknie" jak mawiał Kwiczoł.

papakredki użytkownik papakredki(posts:48) dodano 21.05.2012 21:33

deszcz [mogę się zwracać po nicku? :)] muszę przyznać rację, słuszna uwaga co do moich opisów, aczkolwiek wydaje mi się, że trochę się nie zrozumieliśmy.
" Zauważyłam, że na OŚ jest bodajże tylko jedna galeria ze Świebodzina, a wpisy na temat pomnika są niekoniecznie pozytywne. Jednak jadąc do Łagowa zatrzymałam się na chwilę, aby z bliska obejrzeć ten "betonowy słup". ;) " - w tym chodziło mi o zdanie większości użytkowników, i o to, że jednak postanowiłam sama się przekonać jak ten pomnik wygląda, oraz przedstawić go tutaj choćby kilkoma zdjęciami. Natomiast :
"Na kolejnych siedmiu zdjęciach będzie przedstawiony pomnik Jezusa ze Świebodzina, któremu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, więc pozostawię je bez opisów. " tutaj chodziło mi o to, że wokół tej figury zrobił się niemały szum medialny i wydaje mi się, że większości nie trzeba go przedstawiać.
Co do wpisu pipiola - nie jest on dla mnie obraźliwy, ponieważ to do kogo pomnik został upodobniony nie zależy ode mnie, więc niebardzo rozumiem sformułowanie "ale to Twoja zasługa..." . :)
Podsumowując: ten wpis może zostać jako brak szacunku itd. Jeśli tak to z góry przepraszam, ponieważ nie to było jego celem. ;)

deszcz użytkownik deszcz(posts:2891) dodano 21.05.2012 15:16

...witaj...zacytuję Ciebie " Zauważyłam, że na OŚ jest bodajże tylko jedna galeria ze Świebodzina, a wpisy na temat pomnika są niekoniecznie pozytywne. Jednak jadąc do Łagowa zatrzymałam się na chwilę, aby z bliska obejrzeć ten "betonowy słup". ;) " a potem "Na kolejnych siedmiu zdjęciach będzie przedstawiony pomnik Jezusa ze Świebodzina, któremu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, więc pozostawię je bez opisów. " .... w związku z faktem, że masz 15 lat pozwolę sobie dać radę...warto przy takim " zagajeniu " powiedzieć nam odbiorcom jakie Ty masz zdanie na temat tego pomnika, bo same zdjęcia niczego nie mówią...Pipol to rozpoznał na tych zdjęciach Małaszyńskiego i mógł nawet Cię tym wpisem obrazić, ale to Twoja zasługa...JEZUS to coś więcej niż setki ton betonu...pozdrawiam serdecznie.

pipol użytkownik pipol(posts:8989) dodano 20.05.2012 09:10

Jezusek troche do Małaszynskiego podobny.

magdar użytkownik magdar(posts:3155) dodano 19.05.2012 22:25

Brama i kamieniczka najfajniejsze :)Pozdrawiam :)

papakredki użytkownik papakredki(posts:48) dodano 19.05.2012 11:56

tama - dziękuję za regularne odwiedzanie moich galerii. ;)
zdaję sobie sprawę, że Łagów na moich zdjęciach dość ubogi, a pomnik było zdecydowanie łatwiej ująć w korzystnych kadrach. ;)
mam jeszcze dużo zdjęć na galerię z zeszłego roku, więc niestety obserwowanie 'mistrzów' tego portalu nie pomoże mi przy tych galeriach, ale te robione na bieżąco postaram się, aby były lepsze.
pozdrawiam. :)

tama użytkownik tama(posts:2998) dodano 19.05.2012 11:35

Ostatnie zdjęcie: Andrzej Kakiet napisał kiedyś taki kryminał pt. "Tory donikąd", ot takie skojarzenie. Z tej galerii jednak najlepiej wyszły Ci fotki wielkiego pomnika, dobre ujęcia. Szkoda, że kaczce kuperek tylko widać :) Ładne jest zdjęcie 20.
Ale wiesz, powoli... powoli... obserwuj zdjęcia "mistrzów" na tym portalu a wiele się nauczysz. Sama tak robię.
Powodzenia i pozdrawiam :)

You must login to add comments. If you're not a member of the community, join us!