m s my mo ms
version_button
| register | forgot password? en pl
nick: password:

pictures in the gallery (43):

 

the closest galleries:

 
Honory za królewskie czyny Chao Anouvong - Laos
1pix użytkownik muczacza odległość 2 km 1pix
Vientiane
1pix użytkownik muczacza odległość 3 km 1pix
Vientianczycy
1pix użytkownik muczacza odległość 10 km 1pix
Park Buddy - Laos
1pix użytkownik muczacza odległość 31 km 1pix
LAOS,  KUANG SI FALLS
1pix użytkownik martyna odległość 65 km 1pix
Laos
1pix użytkownik aga_nyc odległość 162 km 1pix

comments to the gallery (9):

 
taddd użytkownik taddd(posts:51) dodano 02.01.2012 19:27

Fajna galeria i gratuluję ! Dla mnie Vientiane to najbrzydsza stolica , jaką w życiu widziałem a Ty wyciągnąłeś to miasto do poziomu prawdziwej metropolii. Nie bez znaczenia jest i słoneczna pogoda ( nam trochę padało). Pozdrawiam

beata-zbychu użytkownik beata-zbychu(posts:1002) dodano 31.07.2011 12:08

Witamy - fajna podróż i zdjęcia, szczególnie: 11, 18 leżacy Budda - jakby w pozie przypominajacy tego z Bangkoku z Wat Po, 27 łuk Triumfalny, 34 światynia Buddyjska i 43 te poprawne stosunki..... Pozdrawiamy

konwalia użytkownik konwalia(posts:3259) - User deleted dodano 26.07.2011 08:21

Przyłączam się do gratulacji.
Przezyłes wspaniałą przygodę!
Oczywiście życzę Ci kolejnych udanych wypraw i serdecznie pozdrawiam-)

muczacza użytkownik muczacza(posts:241) dodano 26.07.2011 00:09

Dziękuję wszystkim komentującym, oceniającym i również oglądającym za ciepłe słowa, jest mi miło z tego powodu, że poświęciliście trochę czasu oglądając moje galerie i mam nadzieję, że niektórym przybliżyłem choć w małym stopniu ten piękny region świata. Oczywiście będąc w Tajlandii korciło mnie żeby zahaczyć o Birmę lub Kambodżę, a będąc w Laosie żeby wsiąść do autobusu, który jedzie do Hanoi, niestety kiedyś trzeba wrócić do… pracodawcy, ale co się odwlecze to… keferecze;)
Od czasu kiedy wróciłem z Azji byłem już w paru ciekawych miejscach, na jednym ze zdjęć będę nawet z… Raulem;), ale to już w kolejnych galeriach.
Jeszcze raz dziękuję za uwagę i tradycyjnie… panie całuję;), a panów pozdrawiam:)

raul użytkownik raul(posts:2023) dodano 25.07.2011 20:46

Muczacza- koncepcja podróży, jej przebieg, realizacja kolejnych punktów, dokumentacja, prezentacja ... to wszystko jest godne podziwu - najszczersze gratulacje :)
Bezcenne jest również doświadczenie i wiedza, którą zdobyłeś na tej trasie, które z pewnością zaowocują przy kolejnej podróży.
Życzę Tobie, aby odbyła się jak najprędzej ... dlaczego tak szybko ?
Jest takie przysłowie - "Kiedy wyruszasz w podróż, nie myśl, że cień Twój zostanie w domu" - u Ciebie jest odwrotnie :)
Twój cień już dawno zadomowił się gdzieś tam w świecie, tylko Ty od czasu do czasu oddalasz się od niego wracając ... na schabowego, ziemniaczki i suróweczkę ;)
Pozdrawiam serdecznie.
P.S.
Gratuluję sukcesów na drodze podtrzymania wzorowych stosunków polsko - malezyjskich ;)

magdalena użytkownik magdalena(posts:3650) dodano 25.07.2011 20:33

Muczacza, wspaniała to była podróż i cieszę się bardzo, że zabrałeś nas ze sobą na zwiedzanie Azji:-) Wróciłeś cały i zdrowy i pewnie już masz zaplanowany kolejny wyjazd. Goń p. Wojtka, goń;-). Wiem, że nie zdradzisz, dokąd Cię teraz poniesie, więc będę cierpliwie czekać na Twój powrót z kolejnej dalekiej wyprawy. Życzę, by była równie udana jak ta, z której relację właśnie zakończyłeś. Pozdrawiam serdecznie:-)

mgfoto użytkownik mgfoto(posts:6134) dodano 25.07.2011 19:35

Podziwiam i dziękuję, że podzieliłeś się z nami tyloma pięknymi wspomnieniami i wrażeniami. Mam nadzieję, że kolejne wyprawy będziesz miał równie udane i pojawią się równie ciekawe galerie z odwiedzanych miejsc. Serdecznie pozdrawiam :)

carmel użytkownik carmel(posts:1169) dodano 25.07.2011 18:14

Wspaniała podróż , aż mi szkoda , że to już koniec. Mam jednak nadzieję , że znów gdzieś wyruszysz. Podziwiam , że sam potrafisz podróżować i sam wszystko zorganizowałeś. Może to będzie też wskazówka dla innych , że tak można...że to możliwe i realne :) Pozdrawiam serdecznie

madeleine użytkownik madeleine(posts:1364) dodano 25.07.2011 17:40

Muczacza, gratuluję !!! Niesamowita wyprawa i fantastyczna przygoda !!! Bardzo miło się z Tobą podróżowało. Trochę jestem zawiedziona, bo byłam pewna, że skończysz w Kambodży... ale nic straconego, Kambodża, Wietnam, Birma - będą następnym razem ;))) dziękuję, za wspaniałą relację i pozdrawiam serdecznie :)

You must login to add comments. If you're not a member of the community, join us!