m s my mo ms
version_button
| register | forgot password? en pl
nick: password:

pictures in the gallery (50):

 

the closest galleries:

 
Zamki PL- Będzin,  zamek i. . . .
1pix użytkownik ak odległość 1 km 1pix
Będzin
1pix użytkownik popekpawel odległość 1 km 1pix
Jura:  Zamek w Będzinie i pałac Mieroszewskich
1pix użytkownik kriss72 odległość 1 km 1pix
Będzin zamek
1pix użytkownik szumeister odległość 1 km 1pix
Będzin Zamek
1pix użytkownik stravol odległość 1 km 1pix
BĘDZIŃSKI ZAMEK W PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
1pix użytkownik patryk80 odległość 1 km 1pix

comments to the gallery (56):

 
maja-maja użytkownik maja-maja(posts:442) dodano 30.09.2012 21:15

Trafiłam na ta galerię przypadkowo i cóż mogę powiedzieć.................... mega szaleństwa wspaniałego pasjonata podróżami. Podziwiam i zazdroszczę, oczywiście zazdrością pozytywną. Gratuluję tych trzech lat omawianych w tej galerii i tego czasu, który jeszcze doszedł, i życzę dalszych szerokich dróg.

grace użytkownik grace(posts:3357) dodano 25.01.2012 08:48

Wszystkiego dobrego przed kolejna wyprawa, pozdrawiam:))

omektron użytkownik omektron(posts:144) dodano 16.06.2011 23:51

pozdrawiam i to w 3 lata robi wrazenie :)

agra60 użytkownik agra60(posts:1321) dodano 16.05.2011 17:06

raul -to że czas szybko leci nie usprawiedliwia Cię od zaniedbywania portalu.Tęsknimy za nową galerią - pozdrawiam

afrodyta użytkownik afrodyta(posts:4219) dodano 06.05.2011 11:08

MEGA GALERIA!!!
tylko gratulować kadrów i wypraw. Pięknie pokazałeś Świat w jednej galerii.
Pozdrawiam serdecznie.

anikm użytkownik anikm(posts:4509) dodano 18.01.2011 17:53

Raul gratuluję tych trzech jakże pracowitych lat na portalu.Dzięki Ci za to że jesteś tu z nami i dzielisz się swoimi podróżami.
Fajnie że tu jesteś:)
Pozdrawiam:)

atropacz użytkownik atropacz(posts:165) dodano 02.01.2011 00:41

"Tylko bębniarz trzyma rytm" :))))) No i niech dalej tak trzyma! :)

wielkopolanka użytkownik wielkopolanka(posts:1911) dodano 28.12.2010 23:50

Raul bardzo interesująco zreasumowałeś swoje podróże obiezyświatowe! Gratuluję i życzę dalszych wspaniałych podróży , którymi zawsze fantastycznie dzielisz się z nami! Pozdrawiam serdecznie i życzę Szczęśliwego Nowego Roku!

zuzka użytkownik zuzka(posts:143) dodano 28.12.2010 16:45

Bardzo przyjemna galeria :)

raul użytkownik raul(posts:2023) dodano 23.12.2010 20:55

Mieczysławie - dziękuję bardzo :) Skoro to ma być specjalnie dla Ciebie - to nie będzie nic w przybliżeniu, nic po łebkach ... będzie bardzo dokładnie, ale proszę o troszkę czasu. Ten podniosły, uroczysty czas Świąt, oraz poprzedzająca go przedświąteczna gonitwa nie pozwala mi odpowiedzieć Tobie tak szybko i tak precyzyjnie jakbym chciał.
Ale obiecuje Tobie, że takie obliczenie wykonam.
Pozdrawiam serdecznie.

Mocar - dziękuję bardzo. Ta galeria, to właśnie podziękowanie dla Was. Bo to sama radość i przyjemność dzielić się wspomnieniami z gronem pasjonatów, których łączy ta ogromna chęć poznawania świata i fotograficzne zacięcie. Jak silna potrafi być ta więź ? Jak wspaniałe miejsce potrafi stworzyć ta społeczność ?
Myślę, że wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę :)
Pozdrawiam serdecznie

mocar użytkownik mocar(posts:2761) dodano 22.12.2010 20:45

Raul
Kawał dobrej roboty, ale i wiele przyjemności oraz wspomnień - GRATULUJE - dzięki również za sympatie i dzielenie się wspólną pasją podróży, zwiedzania i fotografii.
Pozdrawiam serdecznie .

mieczysaw użytkownik mieczysaw(posts:2099) dodano 22.12.2010 18:37

Wspaniały przegląd Twojej trzy-letniej twórczości na Obieżyświecie,ale jednego mi brakuje i proszę uzupełnij to chociażby dla mnie. Ile kilometrów musiałeś przebyć,żeby to wszystko zwiedzić (może być w przybliżeniu)? Zdecydowanie podoba mi się zdjęcie nr 44. Pozdrawiam

kordula157 użytkownik kordula157(posts:6080) dodano 22.12.2010 18:28

Dziękuję , szarlotka pyszna, szkoda tylko ,że internetowa, lepiej by smakowało w realu:))) Wszystko doskonale Marku pamiętam, :) Jeszcze raz pozdrawiam:)

raul użytkownik raul(posts:2023) dodano 22.12.2010 17:26

Witaj Ulka :) dziękuję bardzo, takiej szarlotki jak żyję nie smakowałem ... a musisz wiedzieć, że na ostatni kawałeczek się załapałem, tak wszystkim podeszła :)
Dziękuję bardzo za życzenia, za pamięć i za to przede wszystkim, że swoją obecnością tutaj, sprawiłaś mi ogromną przyjemność.
Serdecznie pozdrawiam.

Witaj Ula :) ... tak - zbiegły się nasze drogi w tym samolocie do Mumbaju. A wiesz, że to pierwsze takie spotkanie Obieżyświatów na szlaku ?
I teraz tak sobie przypominam - Pondichery, jakaś plaża, kobiety suszące sari na piasku. Piękny widok, piękne kolorowe sari i te kobiety przy pracy.
Cała grupa na promenadzie przy autokarze, tylko dwie osoby na plaży.
Żeby było bliżej, dokładniej, żeby dotknąć, poczuć, zobaczyć, spojrzeć w te czarne oczy i zobaczyć ten piękny uśmiech - tak na wyciągnięcie ręki :)
I wracamy :) Aparaty w garści, pot na czole ... ale uśmiechnięci i zadowoleni, bogatsi o kolejne doświadczenie i kolejne piękne kadry ... czy to nie jest pasja ?:)
Bierz się Ula za tę szarlotkę od Ulki, bo widzę, że kawalątek cudem jakimś uszedł uwadze miłych gości, rozgość się i baw się dobrze.
Dziękuję i serdecznie pozdrawiam ;)

kordula157 użytkownik kordula157(posts:6080) dodano 22.12.2010 08:45

WSpaniała galeria Marku.MUszę dodać ,że mnie osobiście było dane poznać naszego Raula ",fajny z niego facet", powiem krótko "napalony na zdjęcia i podrózówanie z nim to wielka frajda:)))Pozdrawiam Cię JUBILACIE:)))))))))))

ulka użytkownik ulka(posts:265) dodano 21.12.2010 18:31

Przyniosłam szarlotkę na Twoje urodziny myślę ze 3- latek będzie mógł ją skosztować, a i dla gości wystarczy.A soczek niech postawi jubilat ha ha. Jestem młodsza od Ciebie o 1 roczek i ciut ciut a na ten portal ,, przyciągły '' mnie także INDIE. Życzę Ci aby przybywało Ci marzeń które będziesz mógł spełniać. Pozdrawiam serdecznie.

raul użytkownik raul(posts:2023) dodano 21.12.2010 11:28

Tereza - dziękuję bardzo :) Masz rację, jestem życzliwie nastawiony do ludzi - bo tego właśnie nauczyły mnie podróże. Umiejętność akceptacji, zrozumienia, aprobaty odmiennych poglądów, otwartości na argumenty, zdolność uznania cudzych racji ... i przede wszystkim dużo uśmiechu - to chyba najlepsza metoda porozumienia w każdej większej społeczności, nawet jeżeli jest nowa, nieznana i okryta tajemnicą pozornej anonimowości :)
Pozdrawiam serdecznie.

D-B bardzo miło Was gościć ? Widzę, że znacie mnie od podszewki :) Nie wiem co odpowiedzieć na Wasze pytanie. Planów jest całe mnóstwo, ale zadań wymagających mojej obecności w kraju - jeszcze więcej. Wiecie o tym :) Ale jak to często bywa, zawsze może zadziałać impuls - trudno przewidzieć kiedy, jak i gdzie się to skończy.
Pożyjemy zobaczymy, na chwilę obecną konkretnych planów nie ma.
Dziękuję za wizytę, pozdrawiam serdecznie ;)

Stewal - dziękuję bardzo :) Twoje filmowe "Wejście Smoka" do naszej społeczności, bez wątpienia bardzo zmobilizowało mnie do ruszenia tematu pod tytułem - film.
Wiele się od Ciebie nauczyłem, a jeszcze więcej próbuję nieudolnie i bez skutku naśladować :) Nie poddaje się - uczę się dalej :)
Kamera - tak, noszę to pudło z poświęceniem, bo przecież przyjemność cieszenia oka obrazem, który stanowi pamiątkę na całe życie - jest tego warta. Wysoka jakość, do której przywiązuję uwagę, w tym przypadku taki ma niestety rozmiar i wagę :)
Pozdrawiam serdecznie.

Abek - to jest tak ... jeżeli tylko jest zdrowie, jest chęć i jest pasja, to nie ma takiego celu, którego w bliższym lub dalszym horyzoncie czasowym, nie da się przybliżyć na wyciągnięcie ręki. Owszem, bywa tak, że temu dążeniu musi towarzyszyć, dyscyplina, upór, konsekwencja i cierpliwość ... i to właśnie w wielu przypadkach wydaje się być przeszkodą nie do pokonania. Dlatego nie ma czego zazdrościć, tylko powiedz sobie - jadę tam i tam. I to jest cel, o którym pamiętasz codziennie - wtedy zobaczysz, że to, co dzisiaj wydaje się sufitem, jutro może okazać się podłogą ... i niech tak będzie w Twoim przypadku.
Pozdrawiam serdecznie ;)

Agra :) Miło Ciebie gościć, widzisz jak to jest ... zwiedzamy sobie razem ten świat, zmieniamy półkule, kontynenty, strefy czasowe i klimatyczne ... a jednego piwa nie możemy razem wypić, które praktycznie obaj widzimy z okna :) W tym roku już Tobie daruję, ale w przyszłym nie odpuszczę :))
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję bardzo.

agra60 użytkownik agra60(posts:1321) dodano 21.12.2010 09:38

raul - wielokrotnie przeglądam Twoje galerie ,wiele ciepłych komentarzy ode mnie usłyszałeś , nie chcę przesłodzić . Imponuje mi Twoja wiedza i " klasa " która w Tobie tkwi ,a którą tu się z nami dzielisz .Trochę się głupio czuję bo to co napisałem brzmi jak epitafium - a Ty za pewne nie jedną jeszcze galerię zamieścisz , film zmontujesz .Dużo plenerów na tym małym naszym świecie Ci życzę - należysz do tych szczęśliwych osób które mają bardziej problem z wyborem od nadmiaru propozycji-niż niedoboru .Pozdrawiam

d-b użytkownik d-b(posts:581) dodano 20.12.2010 22:24

"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego? Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie? "
Zdecydowanie należysz do ludzi, którzy mówią: dlaczego nie? :-)
Raul, te dyby chyba już przegrały... :-) jeśli nie jest to tajemnicą, zdradź gdzie nas ,,zaprosisz" w najbliższych miesiącach :-)
Pozdrawiamy serdecznie.

abek55 użytkownik abek55(posts:94) dodano 20.12.2010 18:02

Wspaniałe zdjęcia , jestem pełen podziwu dla Ciebie i jednocześnie bardzo zazdroszczę wspaniałych podróży i tych wszystkich pieknych miejsc , które zobaczyłeś. Dobrze ,że dzięki Twoim zdjęciom mogę równiez zwiedzić miejsca Twoich wędrówek. Pozdrawiam

stewal użytkownik stewal(posts:162) dodano 20.12.2010 17:33

Raul, sporo dobrej roboty a poniższe komentarze potwierdzają tylko, że Twoje galerie to pięknie i ciekawie przedstawione wędrówki po świecie.
Przeglądając zdjęcia w tej galerii ( fotka 22) już wiem skąd ta rewelacyjna ostrość filmów - "kamera musi coś ważyć". Podróżuj i prezentuj następne galerie.
Pozdrawiam.

tereza użytkownik tereza(posts:3878) dodano 20.12.2010 07:25

Przyłączam się do gratulacji.Doceniam Twoją klasę i życzliwe nastawienie do ludzi.Życzę wiele wspaniałych podróży i pozdrawiam świątecznie.

raul użytkownik raul(posts:2023) dodano 20.12.2010 01:35

Dziękuję bardzo Deszcz, sam również sobie tego życzę i już bym gdzieś wyruszył, niestety - te dyby w które zakuła mnie robota trzymają mocno - wygrywają :)
Jeszcze wygrywają ... bo moc Waszych życzeń działa, naprawdę działa. Dziękuję.
Pozdrawiam serdecznie.

deszcz użytkownik deszcz(posts:2891) dodano 19.12.2010 23:58

... WITAJ! W trzy lata 105 galerii. Gratuluję. Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałych podróży.

raul użytkownik raul(posts:2023) dodano 19.12.2010 23:22

Dispar - jasne, że jesteś sympatyczny, rzucę rękawicę każdemu, kto będzie twierdził inaczej ... ale nasze drogie Panie mają pierwszeństwo i stąd ta chwilowa zwłoka, którą mam nadzieję już puściłeś w niepamięć ;)

raul użytkownik raul(posts:2023) dodano 19.12.2010 23:20

Pipol - to jest woskowa figura potomka włoskich emigrantów - Fabrice Luchiniego. Francuski aktor filmowy i teatralny, który tak mocno wpisał się w świat kinematografii tego kraju, że doczekał się własnej podobizny w Muzeum Grevina w Paryżu. Też się dziwię, że było wolne obok niego, ale jak już było to usiadłem ... :)
Pozdrawiam serdecznie.

raul użytkownik raul(posts:2023) dodano 19.12.2010 23:14

Dispar - dziękuję bardzo, miło Ciebie gościć. Cieszę się, że kolejne, być może ukryte dotąd pokłady naszych wzajemnych relacji koleżeńskich, społecznościowych, zostały obdarte z zupełnie zbytecznej zasłony.
Pozdrawiam serdecznie.

dispar użytkownik dispar(posts:5390) dodano 19.12.2010 23:12

No pięknie.... a ja? Nie jestem co prawda fajną dziewczyną, ale też trochę jestem sympatyczny. Czyż nie?

raul użytkownik raul(posts:2023) dodano 19.12.2010 23:06

Romana, Walizka, Surykatko, Marcowa - cieszę się, że uczestniczycie w tym moim małym jubileuszu, bardzo miło Was gościć :)
Dziękuję za ciepłe słowa.
Pozdrawiam serdecznie :)

dispar użytkownik dispar(posts:5390) dodano 19.12.2010 23:01

Jakiś gość po prostu, chciał sobie zrobić zdjęcie ze słynnym Obieżyświatem.

pipol użytkownik pipol(posts:9038) dodano 19.12.2010 22:42

Kto to jest ten facet obok Raula na 44 fotce ?

marcowadziewczyna użytkownik marcowadziewczyna(posts:1527) dodano 19.12.2010 22:41

'' Kto podróżuje , ten dwa razy żyje "
Raul TY jesteś tego przykładem .
Z okazji tych obiezyświatowych urodzin życze Ci jeszcze wielu podróży a nam galerii, żebyśmy mogli razem Tobą podziwiać i przeżywać to co nam jeszcze zaserwujesz.
Pozdrawiam :)))

surykatka użytkownik surykatka(posts:7253) dodano 19.12.2010 22:36

Fajnie się na tym portalu spędza czas, a dzięki takim galeriom jak ta - ludzie się integrują...też mi się zrobiło cieplej w serduchu...

walizka użytkownik walizka(posts:612) dodano 19.12.2010 22:22

Imponujący dorobek i fajny pomysł na podsumowanie. Lubię sposób, w jaki pokazujesz świat, więc życzę kolejnych udanych wypraw:)

romana użytkownik romana(posts:5222) dodano 19.12.2010 22:12

Ja również bardzo dziękuję za to, że dzięki Twoim galeriom mogłam poznać świat dla mnie niedostępny . Gratuluję jubileuszu oraz tych wszystkich przepięknych galerii , do których z przyjemnością powracam. Podobają mi się również Twoje wypowiedzi - świadczące o tym, że naprawdę masz KLASĘ
Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne relacje z Twoich podróży :)

dispar użytkownik dispar(posts:5390) dodano 19.12.2010 22:09

Po przeczytaniu komentarzy, jeszcze bardziej się cieszę, że trafiłem na ten portal. Wszystkich serdecznie pozdrawiam (choć nikt nie chciał dzisiaj ze mną popłynąć na spływie).

dispar użytkownik dispar(posts:5390) dodano 19.12.2010 22:00

BRAWO! Bardzo mocno podobająca galeria. Wzruszyłem się autentycznie. W tym naszym dzisiejszym, dziwny świecie, takie altruistyczne dzielenie się szczęściem nie jest częste. Życzę Ci wiele chęci i mocy do poznawania następnych uroków świata. My dzięki Tobie skorzystamy także. Dziękuję i kłaniam się nisko.

raul użytkownik raul(posts:2023) dodano 19.12.2010 21:56

Są właśnie takie chwile, kiedy granica między rzeczywistością, a światem wirtualnym, staje się tak płynna i niewidoczna, że w zasadzie jej nie ma.
Czytam Wasze komentarze, ciepło się robi na sercu i przychodzi wielka ochota usiąść i porozmawiać, jak ze starym znajomym z którym beczkę soli się zjadło.
Dziękuję Wam wszystkim razem i każdemu z osobna, za tak wiele miłych słów. Cóż mogę dzisiaj tą drogą - tak realnie ... złożyć pocałunek w wyrazie szacunku na dłoniach miłych pań i w tym samym wyrazie uścisnąć męskie dłonie ... co niniejszym z wielka przyjemnością mam zaszczyt uczynić.
Pozdrawiam serdecznie.

surykatka użytkownik surykatka(posts:7253) dodano 19.12.2010 21:24

Masz niezły dorobek, naprawdę. Gratuluję świetnych zdjęć i nienagannego stylu. Jestem tu od niedawna i wiem, że jeszcze dużo mam do nadrobienia w oglądaniu Twoich galerii, ale zdążyłam się już zorientować,że warto do nich zaglądać. Fajna rocznica, jest co świętować :-) pozdrawiam

jotwu użytkownik jotwu(posts:666) dodano 19.12.2010 21:23

Marku, gratuluję pomysłu i jego realizacji. Świat jest jednak mały; we Wietnamie spotkałem sympatyczną parę która była z Tobą w Peru ( stąd znam Twoje imię ).
Pozdrawia czterolatek!

magdalena użytkownik magdalena(posts:3657) dodano 19.12.2010 20:09

Niezwykle sympatyczna galeria:-)
Życzę Ci wielu, wielu jeszcze wspaniałych i dalekich podróży, a sobie życzę możliwości obejrzenia Twoich z nich relacji;-)
Cieszę się bardzo, że jesteś na tym portalu. Cenię sobie nie tylko Twoje zdjęcia, filmy i opowieści, ale również Twoje dobre rady - zarówno te dotyczące fotografii, jak i te dotyczące podróży. Przede wszystkim jednak cenię Twoje zrównoważenie i klasę, którą widać w Twoich wypowiedziach:-)
Pozdrawiam ciepło:-)

madeleine użytkownik madeleine(posts:1364) dodano 19.12.2010 19:53

Raul... wspaniałe podsumowanie 3-letniego dorobku, gratuluję Ci każdej wyprawy i dziękuję, że dzielisz się z nami swą pasją, radością, doświadczeniem i wiedzą. Naprawdę wielki szacun. Z okazji jubileuszu życzę spełnienia marzeń, zwłaszcza tych podróżniczych ;) pozdrawiam serdecznie

beata-zbychu użytkownik beata-zbychu(posts:1002) dodano 19.12.2010 19:47

Witamy - gratulujemy tak wspaniałego jubileuszu - super galerii, które lubimy oglądać. Pozdrawiamy Obieżyświata.

zielonaania użytkownik zielonaania(posts:26) dodano 19.12.2010 19:28

Raul po pierwsze gratulacje!!
A po drugie WIELKIE DZIĘKUJĘ !! ;-)) To dzięki Tobie podróżuję z OŚ. Moim wielkim marzeniem jest zobaczyc Paryż, szukając informacji na jego temat zupełnym przypadkiem weszłam na Twoją galerię na OŚ i od tej pory odwiedzam stronę codziennie. Podróżuję w różne miejsca na świecie, zachwycam się krajobrazami, czytam z zainteresowaniem wszystkie opisy. ;-))
Dziękuję, życzę dalszych ciekawych podróży i z niecierpliwością czekam na kolejne galerie. ;-))
Pozdrawiam

wmp57 użytkownik wmp57(posts:2277) dodano 19.12.2010 19:15

Dobrze, że jesteś. Tu, na tym portalu.
Piszesz, że skorzystałeś z tego, a i my również.
Jeden dla wszystkich, wszyscy dla jednego.
Dostojnemu jubilatowi, w trzecią rocznicę, wielu wrażeń z poznawania świata,
pod warunkiem, że nam pokażesz gdzie byłeś, a i opiszesz o tym
swoją nienaganną polszczyzną.
Trzymaj się Raul.

zibid użytkownik zibid(posts:2270) dodano 19.12.2010 19:06

Chylę czoła - Pozdrawiam Raul !!!

irolek użytkownik irolek(posts:1008) dodano 19.12.2010 19:03

Kawal dobrej roboty.Zawsze z przyjemnoscia ogladam Twoje galerie i czytam Twoje komentarze.Z niecierpliwoscia czekam na ciag dalszy relacji z Twoich podrozy.POZDRAWIAM

pipol użytkownik pipol(posts:9038) dodano 19.12.2010 19:03

Aż sprawdziłem, kiedy ja dołączyłem do portalu i wyszło, że jestem siusiomajtek ;))

margo użytkownik margo(posts:2557) dodano 19.12.2010 19:01

Fantastyczna retrospektywa. Piękne miejsca widziałeś - tego Ci zazdroszczę, bardzo zazdroszczę, ale tak pozytywnie.
Dzięki Tobie i ja kawałek świata zobaczyłam.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne relacje.

mgfoto użytkownik mgfoto(posts:6134) dodano 19.12.2010 18:58

Piękny jubileusz! Gratuluję i serdecznie pozdrawiam.
Ps. Fotki jak zawsze godne uwagi :)

kabaczek użytkownik kabaczek(posts:1094) dodano 19.12.2010 18:50

Fajnie, że jesteś wśród nas. Pozdrawiam.

watcher użytkownik watcher(posts:1927) dodano 19.12.2010 18:47

Gratuluje jubileuszu , bez Ciebie OS bylby portalem o wiele ubozszym ( nie zaprzeczaj - wszyscy wiedza ).
Doskonale zdjecia. Serdecznie pozdrawiam i zycze Wszystkiego Dobrego. Dzieki.

pipol użytkownik pipol(posts:9038) dodano 19.12.2010 18:28

szacun

czupur użytkownik czupur(posts:303) dodano 19.12.2010 18:26

Raul, pięknie i ciekawie przekazałeś nam swoje przeżycia i wrażenia z tych interesujacych miejsc na świecie. Oprócz ocen najczęściej bardzo wysokich za galerie, zawsze starannie przygotowane chciałbym podkreślić jeszcze coś co jest równie cenne. Miałeś swoje zdanie,byłeś kompetentny a przy tym zawsze przyjaźnie nastawiony. Pozdrawiam i życzę wielu jeszcze wspaniałych podróży ...i oczywiście ich owoców na OŚ.

vivi użytkownik vivi(posts:487) dodano 19.12.2010 18:18

Raul bardzo ciekawie pokazałeś swoją wędrówkę z Obieżyświatem
przez te ostatnie trzy lata.Taka miniretrospektywa twoich galerii w pigułce
to bardzo fajny pomysł i podsumowanie pewnego okresu.
Oko cieszy to ostatnie zdjęcie ze stwierdzeniem że sił witalnych masz jeszcze
na kilkadziesiąt takich małych rocznic. Tak trzymaj.
Życzę Ci wielu wielu niezapomnianych podróży i znajomości a zawsze lubię jak na
pierwszej stronie portalu pojawi się Raul.
Pozdrawiam

muczacza użytkownik muczacza(posts:241) dodano 19.12.2010 18:13

No to trochę świata zwiedziłeś i pomyśleć, że co najmniej drugie tyle jeszcze przed Tobą!
Masz kupę fajnych zdjęć osobistych, na pewno jest miło powrócić do tych chwil.
Fajnie się wczuwasz z Hendrixem, a i z sombrero Ci do twarzy;) co prawda na 19-tce trochę obrosłeś w piórka, ale na 50-tce jesteś prawdziwym hardcorem:) Pozdrawiam i życzę potrojenia zdjęć w kolekcji

You must login to add comments. If you're not a member of the community, join us!