m s my mo ms
version_button
| register | forgot password? en pl
nick: password:

watch movie

the closest galleries:

 
Indie Płd.  (08)  Madurai - tak po ludzku
1pix użytkownik raul odległość 0 km 1pix
. Indie Płd.  - Madurai Świątynia Meenakshi
1pix użytkownik raul odległość 0 km 1pix
Indie Płd.  (12)   Zaproszenie
1pix użytkownik raul odległość 0 km 1pix
Indie Płd.  (07)  Madurai - Świątynia Meenakshi
1pix użytkownik raul odległość 0 km 1pix
Madurai - Tamil Nadu
1pix użytkownik baracuda77 odległość 7 km 1pix
Indie - Madurai
1pix użytkownik degial odległość 9 km 1pix

comments to the gallery (8):

 
raul użytkownik raul(posts:2023) dodano 08.06.2010 10:34

Pedro :) Masz rację i dlatego zrobiłem galerię wprowadzającą, która zawiera informacje o które pytasz.
Najlepiej zacząć od przeczytania kilku słów wstępu i sprawa się wyjaśnia ;)
Pozdrawiam.

pedro1912 użytkownik pedro1912(posts:476) dodano 08.06.2010 10:04

ciekawe, ale mam odczucie niedosytu. nie widzialem tego ceremonialu w Indiach.
brakuje mi informacji wprowadzajacej. czyja noc poslubna? gdzie sa ci oblubiency, co tam jest w tej niesionej lektyce, (caly czas mialem nadzieje ze zajrzysz kamera tam do wnetrza), jezeli byles tam z przewodnikiem to napewno mial on jakas tam wiedze na ten temat, albo pozniej mogles dopytac "tubylcow"
taka informacja napewno umozliwila by obejrzenie z wiekszym rozumieniem.
pozdr.

raul użytkownik raul(posts:2023) dodano 01.06.2010 18:17

Taki już nasz los Ula, wszędzie chcemy wsadzić swój reporterski nos, ale nie zawsze się udaje. Ale jak nawet kiedyś coś się uda, to tylko my wiemy, ile to kosztowało bieganiny, przeciskania, szukania miejsca, stawania na palcach lub nurkowania między nogami :)
Dlatego miło jak ktoś to zauważa, dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie :)
Priv w drodze.

kordula157 użytkownik kordula157(posts:6080) dodano 01.06.2010 15:34

Czy Was Raulów było więcej , bo takie odniosłam wrażenie. Wszędzie byłeś , z przodu procesji , z tyłu, z boku. Dynamicznie, ; gratuluję bystrości i szybkości w podejmowaniu decyzji, kiedy i gdzie się ustawić. Wiem dobrze jakie to było trudne, sama miałam wielkie problemy aby sie gdzieś wstawic z aparatem. Zdjęcia mam kiepskie, ciągle ktoś wchodził , ktoś popychał, krzyczał i upominał.I jeszcze ten diabelny upał , odbierał rozum. Obejrzałam z wielką przyjemnością. :)))

Marku chcę z Tobą porozmawiać , nie mogę znaleźć w kontaktach Twojego mejla. Napiszę na Fm..Zajrzyj tam:))) pozdrawiam

raul użytkownik raul(posts:2023) dodano 01.06.2010 13:53

Tak - tak właśnie miało być - relacja z konkretnego wydarzenia od początku do końca. Miło, że zauważyłeś moje starania, aby być blisko tych wydarzeń.
Zwykła bieganina Stewal. Kręcisz, biegniesz, kręcisz, biegniesz, bo przecież ten pochód szedł i to bardzo szybko ... a jak się zatrzymasz, to tak kombinujesz, żeby 20 osób nie stanęło przed Tobą :) Ale co ja Tobie będę tłumaczył, jak masz to rzemiosło w małym palcu lewej nogi :)
Pozdrawiam ;)

stewal użytkownik stewal(posts:162) dodano 01.06.2010 12:29

Witam serdecznie. Oglądając film odnoszę wrażenie, iż jest on nieco inny od dotychczas prezentowanych w OS. Większość filmów to prezentacje miejsca (bardziej lub mniej szczegółowe) i w określonym czasie. Ten film przedstawia temat (ceremonia nocy...) jakby w oparciu o konkretny scenariusz.
Ponadto zastanawiałem się jak przy tak dużym skupisku ludzi, zawsze byłeś tam gdzie coś się dzieje. A to trudna sprawa.
Gratuluję i pozdrawiam.

raul użytkownik raul(posts:2023) dodano 31.05.2010 15:38

Pozostaje mi tyko serdecznie podziękować, uwzględnić Twoje uwagi i zastosować je przy następnych "produkcjach".
Narrację tym razem pominąłem celowo (do niedawna zupełnie sobie z nią nie radziłem), ponieważ ten pełen symboliki ceremoniał, tak do końca nie jest dla mnie zrozumiały. Owszem, widzimy złote buciki, widzimy obmywanie sokiem z kokosa, widzimy połówki pomarańczy, kwiaty, kwiatuszki i święte ognie, święty proszek ... ale dlaczego akurat tak, po co i w jakim celu ? Do dzisiaj tego rytuału nie rozpracowałem, więc za wiele nie mam do powiedzenia :)
Shiwa odwiedza swoją żonę Meenakshi, aby odbyć z nią kolejną noc poślubną - takie to ma znaczenie i to jest fakt bezsporny - tyle wiem.
Dziękuję za wizytę, pozdrawiam.

marek50 użytkownik marek50(posts:771) dodano 31.05.2010 14:48

Marku - obejrzalem ten film na Youtube...ladowal sie w tempie slimaczym. Na video praktycznie sie nie znam, wiec moge jedynie pisac z pozycji "ogladacza". To, co mi sie podoba, to bardzo stabilna praca kamery, omal bez szarpania. Brak nerwowej pracy zoomem, ktory tak wkurza na amatorskich video. Doskonala jakosc optyczna obrazu. Natomiast to, co mi sie juz nie tak podoba, to brak szerokiego kata ujecia ( wiem, ze niestety kamery z takimi mozliwosciami sa zarowno cenowo, jak i wagowo nie do zaakceptowania dla przecietnego kowalskiego). Brakuje bardzo narracji ( ale nie takiej z glosem usypiajacym widza juz po paru sekundach). Wydaje mi sie rowniez, ze zwlaszcza bez tej narracji scena dla przecietnego "ogladacza" jest nazbyt wydluzona. Czego bym jednak nie napisal, to jest to jedne z najlepszych video, jakie mialem moznosc obejrzec na Obiezyswiacie.

You must login to add comments. If you're not a member of the community, join us!